Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kac

ilość produktów: 10

Choć nadmierne spożywanie napojów wyskokowych nie jest dobre dla zdrowia, wielu osobom czasem się zdarza. W konsekwencji po udanej imprezie lub wieczorze pełnym zabawy i drinków odczuwają nieprzyjemnie dolegliwości, które skutecznie obniżają komfort funkcjonowania. Niezależnie od tego, czy zespół dnia następnego objawia się bólem i zawrotami głowy, nudnościami, czy ogólnym pogorszeniem samopoczucia, istnieją sprawdzone sposoby na radzenie sobie z nim. Dostępne w ofercie leki na kaca pomagają szybko wrócić do formy.

Elektrolity na kaca – dla przywrócenia równowagi w organizmie

Alkohol działa moczopędnie, co prowadzi nie tylko do zwiększonego wydalania wody z organizmu, ale również znajdujących się w niej cząsteczek, pierwiastków i minerałów. Utrata elektrolitów oraz odwodnienie należą do głównych przyczyn występowania kaca. Jako że oba czynniki są niezbędne do prawidłowej pracy narządów, konieczne jest ich uzupełnienie. Jeżeli po zakrapianej imprezie pojawi się nerwowość, ból głowy, osłabienie czy nudności – warto sięgnąć po specjalne elektrolity na kaca. Aby mieć pewność, że produkt jest przebadany i nadaje się do spożycia, dobrze jest wybierać preparaty apteczne.

Elektrolity na kaca są dostępne w formie wygodnych tabletek do rozpuszczania. Najczęściej w swoich składach mają sód, potas, glukozę i witaminy, które wspierają organizm i wspomagają jego powrót do równowagi. Taka forma suplementów pomaga również zwiększyć dzienną podaż płynów, co pozytywnie wpływa na nawodnienie i gospodarkę wodno-elektrolitową. Jest to szczególnie istotne, jeżeli zatruciu alkoholowemu towarzyszą wymioty.

Szybkie i wygodne łagodzenie dolegliwości – tabletki na kaca

Dla osób, które wolą bardziej skoncentrowane rozwiązania lub z różnych powodów nie lubią produktów do rozpuszczania, dobrą opcją są leki na kaca w formie tabletek. Zawierają specjalnie dobrane kompozycje składników aktywnych, w tym witamin, minerałów i wyciągów ziołowych, które pomogą w krótkim czasie złagodzić dolegliwości i przywrócić normalne samopoczucie.

Dostępne w aptece tabletki na kaca zmniejszają ból i zawroty głowy, redukują nudności i przywracają energię. Stanowią szybki i wygodny sposób na złagodzenie nieprzyjemnych objawów. Choć najlepszym sposobem na to, by nie mieć kaca, jest unikanie alkoholu, nie zawsze się to udaje. W takich sytuacjach produkty z aptecznej oferty są bardzo przydatne.

Leki na kaca – apteczne wsparcie w trudnych momentach

Decydując się na tabletki na kaca lub elektrolity w formie rozpuszczalnych pastylek, dobrze jest wybierać wyłącznie preparaty z apteki. Sprawdzone, wiarygodne źródło jest gwarancją odpowiedniej, farmaceutycznej jakości, a także tego, że produkt został właściwie przebadany i można bez obaw go stosować.

Należy również pamiętać, że leki na kaca, podobnie jak inne substancje lecznicze i wspomagające organizm, powinny być stosowane z rozwagą i zgodnie z instrukcją podaną na opakowaniu bądź w ulotce. Nie należy przekraczać zalecanych dobowych dawek, ponieważ może to spowodować wystąpienie skutków ubocznych.

pixel