Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Tabletki i leki na nietrzymanie moczu bez recepty

ilość produktów: 90

Tabletki i leki na nietrzymanie moczu bez recepty

Nietrzymanie moczu to krępujący, ale bardzo powszechny problem zdrowotny, który może dotyczyć osób w różnym wieku i niezależnie od płci. Najczęściej jednak zmagają się z nim kobiety oraz osoby starsze. Na szczęście w aptece są dostępne leki na nietrzymanie moczu, które wspierają w walce z tą dolegliwością. W tej kategorii można znaleźć preparaty wspomagające kontrolowanie pęcherza i przywracające spokój w codziennym funkcjonowaniu.

 

Czytaj dalej

Tabletki na nietrzymanie moczu bez recepty

W asortymencie apteki znajdują się różnego rodzaju tabletki na nietrzymanie moczu, które można zakupić bez przepisu lekarza. Zawierają starannie wyselekcjonowane składniki, które gwarantują farmaceutyczną jakość. Tabletki na nietrzymanie moczu bez recepty przyczyniają się lepszego kontrolowania mięśni, wspierają funkcjonowanie całego układu moczowego i pozwalają na podejmowanie się codziennych aktywności bez obaw o wystąpienie krępującego problemu.Nietrzymanie moczu dla wielu osób jest tematem wstydliwym i bardzo niechętnie poruszanym. Duża część ludzi unika przyznawania się do niego, nawet w obecności lekarza. Właśnie dlatego tabletki na nietrzymanie moczu bez recepty okazują się tak cennym wsparciem. Warto jednak pamiętać, że w przypadku mocno nasilonych dolegliwości wizyta u specjalisty może być koniecznością.

Co zawierają leki na nietrzymanie moczu?

Dostępne bez recepty tabletki na nietrzymanie moczu w większości przypadków opierają się na składnikach pochodzenia naturalnego. Ekstrakty z roślin takich jak dynia, żurawina, kolendra, soja, seler, kminek czy skrzyp mają udowodnione korzystne działanie na ludzki układ moczowy. Z tego względu stanowią wartościowe komponenty leków służących uregulowaniu pracy pęcherza.Nierzadko leki na nietrzymanie moczu zawierają również składniki wspierające kobiece narządy płciowe. Żeński układ rozrodczy jest szczególnie narażony na infekcje, stany zapalne i urazy, które mogą przyczyniać się do problemów utrzymaniem moczu. Preparaty tego rodzaju są wzbogacone o witaminy B i D oraz oleje roślinne, które wzmacniają mięśnie dna miednicy i ułatwiają utrzymanie prawidłowej kontroli.

Leki na nietrzymanie moczu u osób starszych

Na problemy z oddawaniem moczu są szczególnie narażeni seniorzy. Pojawiające się z upływem czasu osłabienie mięśni dotyczy także układu moczowego. Lek na nietrzymanie moczu u osób starszych wzmacnia osłabione tkanki, a także dostarcza składników o działaniu odżywiającym i regenerującym. Tego rodzaju produkt jest dostosowany do potrzeb i wymagań związanych z zaawansowanym wiekiem.Jeżeli lek na nietrzymanie moczu nie przynosi spodziewanego efektu, warto zainteresować się również pieluchomajtkami przeznaczonymi dla osób dorosłych. Tego rodzaju produkty są miękkie, komfortowe i dostępne w różnych rozmiarach. Stanowią wygodne rozwiązanie, które pozwala swobodnie i bez skrępowania wykonywać codzienne czynności. Dzięki niemu można na chwilę zapomnieć o wstydliwym problemie i nie martwić się o pobrudzenie bielizny czy odzieży.

 

Aktywne filtry
Pokaż tylko:
pixel