Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kwasy omega-3

ilość produktów: 65

Kwasy omega-3 to grupa niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych, które odgrywają bardzo istotną rolę w prawidłowym funkcjonowaniu organizmu i zachowaniu zdrowia. Ludzkie ciało nie jest w stanie samodzielnie ich syntetyzować, dlatego należy dostarczać ich z zewnątrz. Tylko zrównoważona dieta oraz odpowiednia suplementacja są w stanie zapewnić organizmowi kwasy omega-3. Tabletki, kapsułki i płyny są na szczęście wygodne do stosowania i ułatwiają cały proces.

Kwasy omega-3 – tabletki o wielkiej mocy

Przyswajanie odpowiednich ilości kwasów omega-3 ma wiele korzyści dla zdrowia. Przede wszystkim kwasy te wspierają prawidłowe funkcjonowanie układu sercowo-naczyniowego, wzmacniając naczynia krwionośne i regulując poziom cholesterolu. Ponadto poprawiają wrażliwość na insulinę, działają przeciwzapalnie i mają korzystny wpływ na oczy.

Prawidłowy rozwój mózgu i funkcji poznawczych, szczególnie u dzieci, to również aspekt, na który wpływają kwasy omega-3. Suplement może poprawiać pamięć i koncentrację. Kwasy omega-3 w kapsułkach, tabletkach czy płynach to łatwy i wygodny sposób na dbanie o siebie.

Kto powinien przyjmować kwasy omega-3 – suplement na miarę potrzeb

Kwasy omega-3 są polecane dla osób w różnym wieku i o różnych potrzebach zdrowotnych. W szczególności suplementację zaleca się osobom z chorobami serca, wysokim cholesterolem, nadciśnieniem i ryzykiem zakrzepów. Głównym powodem jest skuteczność, jaką wykazują w walce z tymi problemami kwasy omega-3. Suplement zaleca się również kobietom w ciąży oraz karmiącym piersią, ponieważ kwasy korzystnie wpływają na rozwój mózgu i układu nerwowego dziecka.

Kto jeszcze powinien suplementować kwasy omega-3? Tabletki powinny znaleźć się w apteczkach osób aktywnych fizycznie, wegan, a także tych, które z różnych powodów unikają ryb i owoców morza, ponieważ są to produkty, które stanowią jedne z głównych źródeł.

Kwasy omega-3 w kapsułkach dla prawidłowej pracy organizmu

Nienasycone kwasy tłuszczowe są niezwykle ważne dla całego ludzkiego ciała i korzystnie wpływają na wiele aspektów zdrowia. Suplementacja jest prosta i wygodna, ponieważ dostępne są kwasy omega-3 w kapsułkach, tabletkach i płynach.

Dzięki nim można z łatwością wzmocnić serce, poprawić funkcje kognitywne i wspierać organizm jako całość. Warto o siebie dbać nie tylko od zewnątrz, ale i od środka.

Aktywne filtry
Pokaż tylko:
pixel