Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Potencja

ilość produktów: 56

Potencja - co to jest

Życie seksualne jest bardzo ważnym aspektem każdego związku. Popęd płciowy wpływa na komfort życia psychicznego i prawidłowe funkcjonowanie nie tylko mężczyzn, ale również kobiet. Potencja oznacza zdolność organizmu do zainicjowania i rozpoczęcia, utrzymania oraz doprowadzenia do satysfakcjonującego końca stosunku płciowego. Potencja to określenie zdolności do odbywania stosunków płciowych i prowadzenia życia seksualnego na satysfakcjonującym poziomie. Coraz częściej problem z potencją dotyka młodsze osoby, a nie tak jak kiedyś uważano po sześćdziesiątce.

Problemy z potencją - przyczyny

Najczęściej powodem spadku libido są czynniki zewnętrzne: stres, brak ruchu, brak snu, złe odżywianie, używki, jak również choroby: depresja, nadciśnienie tętnicze, otyłość, choroby układu ruchu, zaburzenia hormonalne. Także niektóre leki zmniejszają pożądanie, np. obniżające ciśnienie oraz uspokajające, antydepresanty czy leki psychotropowe.

Problemy z potencją - jak leczyć

Problem zaburzeń potencji zniknie, gdy wyleczone zostanie źródło problemu. Kluczem do rozwiązania problemu z obniżoną potencją jest prawidłowa diagnoza. Jeżeli żadna z powyższych chorób Cię nie dotyczy, pierwszym krokiem jest zmiana trybu życia. Rzucenie palenia i odstawienia innych używek, zadbanie o większą aktywność ruchową, zmiana sposobu odżywiania. Pierwsze symptomy spadku libido nie wymagają od razu wizyty u lekarza.

Warto wypróbować leki poprawiające sprawność seksualną u mężczyzn, dostępne bez recepty. Obecnie w aptekach bez recepty dostaniemy nie tylko ziołowe preparaty na poprawę potencji, ale także środki farmakologiczne, które jeszcze do niedawna były dostępne jedynie z przepisu lekarza.

W naszej ofercie znajdują się leki na potencję np. Maxigra Go, Maxon Active, Mensil, Silcontrol, Inventum, zawierające w swoim składzie substancję sildenafil, która wspomaga rozkurcz naczyń krwionośnych w prąciu i zwiększa napływ krwi do członka przez co ułatwia osiągnięcie erekcji.

Natomiast suplementy diety na potencję zawierają: ekstrakty roślinne (np. buzdyganek ziemny, żeń-szeń, miłorząb japoński, lubczyk), aminokwasy (np. L-arginina), mikroelementy (cynk, selen), witaminy (E oraz z grupy B) oraz Nienasycone kwasy tłuszczowe. Przykładem kompleksowego preparatu ziołowego poprawiającego potencję u mężczyzn jest Braveran.

Aktywne filtry
Pokaż tylko:
pixel