Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

A-Derma

ilość produktów: 10

Kosmetyki marki A-Derma to produkty stworzone z myślą o pielęgnacji skóry ze specjalnymi potrzebami – wrażliwej, atopowej i skłonnej do podrażnień oraz alergii. Dzięki unikalnym formułom opartym na wyciągach ze specjalnej odmiany owsa Rhealba® produkty te zapewniają skórze ukojenie, głębokie nawilżenie i regenerację. W naszej aptece dostępne są kremy, balsamy oraz olejki tej marki.

A-Derma krem do twarzy – codzienna ochrona i odżywienie

Każda skóra potrzebuje odpowiedniej pielęgnacji, która pomoże jej zachować zdrowy i promienny wygląd. Osoby z cerą wrażliwą i reaktywną często stają przed wyzwaniem znalezienia odpowiedniego produktu, który spełni ich potrzeby, a przy tym będzie bardzo delikatny. A-Derma krem do twarzy jest w takim przypadku propozycją zdecydowanie wartą rozważenia. Zapewnia skórze nawilżenie i łagodzi podrażnienia oraz niewielkie reakcje zapalne. Może być stosowany u osób w każdym wieku, także u małych dzieci.

Kremy A-Derma charakteryzują się lekką, nietłustą formułą, która szybko się wchłania, pozostawiając skórę miękką i gładką. Głównym składnikiem aktywnym jest wyciąg ze specjalnej odmiany owsa, produkowanego zgodnie z zasadami rolnictwa ekologicznego. Owies ten jest ceniony za swoje właściwości kojące i przeciwzapalne. Kremy wspierają naturalne procesy regeneracyjne w tkankach i przynoszą ulgę od swędzenia oraz uczucia ściągnięcia.

A-Derma krem do rąk – intensywna pielęgnacja dłoni

Ręce to jeden z najbardziej narażonych na uszkodzenia i przesuszenie obszarów ciała. Codzienne czynności, kontakt z detergentami, a nawet zmienne warunki atmosferyczne mogą powodować osłabienie naturalnej bariery ochronnej skóry. W efekcie dłonie stają się suche i podrażnione. Mogą pojawiać się pęknięcia i dyskomfort. W zapobiegnięciu takiej sytuacji może pomóc sięgnięcie po A-Derma krem do rąk. To produkt intensywnie regenerujący i odbudowujący zewnętrzne warstwy skóry.

Podobnie jak inne produkty tej marki kremy do rąk bazują na wyciągach z owsa, który działa kojąco i łagodząco. Nawilżają i wyciszają podrażnienia. W przypadku znacznych uszkodzeń dużą pomocą może okazać się krem barierowy, tworzący na skórze warstwę ochronną. Taka warstwa zabezpiecza naskórek przed dalszymi uszkodzeniami i wspiera naturalną regenerację. Wiele spośród kosmetyków marki A-Derma może być stosowanych u dzieci już od pierwszego dnia życia. Mogą okazać się cennym wsparciem w przypadku maluchów, które mają bardzo suchą skórę. Emolientowe balsamy łagodzą swędzenie i wyciszają potrzebę drapania.

pixel