Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Akcesoria

ilość produktów: 1

W obecnych czasach coraz chętniej i częściej sięgamy po akcesoria i produkty, które dają możliwość eksploracji nowych aspektów intymności, a także pozwalają cieszyć się stosunkiem dłużej i intensywniej. Do takich akcesoriów należą dostępne w aptece pierścienie erekcyjne oraz nakładki wibrujące na penisa. Stworzono je z myślą o osobach lubiących próbować nowych rzeczy i testować różne rozwiązania, szukając kolejnych sposobów na osiągnięcie jeszcze większej przyjemności.

 

Czytaj dalej

Pierścienie erekcyjne – czym są i co dają?

Pierścienie erekcyjne to niewielkie, dyskretne akcesoria w formie ringów, wykonane z miękkiego i elastycznego tworzywa. Zakłada się je na podstawę penisa w czasie wzwodu, aby utrudnić odpływ krwi i w efekcie przedłużyć czas trwania erekcji, a nierzadko także ją wzmocnić. Często ringi lekko obniżają czułość prącia, dzięki czemu nieco opóźniają ejakulację. Można je stosować wyłącznie rekreacyjnie, a także niejako terapeutycznie – w przypadku mężczyzn, którzy mają problem z utrzymaniem erekcji lub przedwczesnym wytryskiem, pierścienie mogą okazać się dobrym rozwiązaniem problemu. W obu przypadkach przyczyniają się do poprawy satysfakcji seksualnej każdej z zaangażowanych osób.Należy mieć świadomość, że istnieją pewne ryzyka związane ze stosowaniem produktów takich jak wymienione wyżej pierścienie czy też nakładki wibrujące. Niewłaściwe użycie lub noszenie zbyt długo może prowadzić do zaburzenia krążenia w penisie, a także bolesności. Dlatego ważne jest stosowanie akcesoriów z umiarem i zgodnie z zaleceniami producenta.

Nakładki wibracyjne – jak działają?

Nakładki wibrujące na penisa to kolejne dostępne w aptece akcesorium, które umieszcza się u podstawy prącia, celem zwiększenia satysfakcji seksualnej. Ten niewielki gadżet generuje wibracje, zapewniające przyjemność każdej ze stron podczas stosunku. Są doskonałym rozwiązaniem dla osób lubiących urozmaicenia i szukających sposobów na wprowadzenie do sypialnianej przestrzeni czegoś nowego. Ich użycie jest niezwykle proste – po umieszczeniu zabawki na właściwym miejscu, wystarczy tylko nacisnąć przycisk, aby ją włączyć.Dodatkową korzyścią, jaką zapewniają nakładki wibracyjne, jest wzmocnienie erekcji i przedłużenie jej trwania. Umieszczony wokół trzonu penisa ring działa podobnie jak pierścień erekcyjny, zapewniając dłuższą i intensywniejszą zabawę.

Nakładki wibracyjne Durex – wysoka jakość dla większej przyjemności

W ofercie apteki są dostępne nakładki wibrujące produkowane przez firmę Durex, znaną i cenioną za wysoką jakość produktów, estetyczny design i niezawodność. Zarówno nakładki wibracyjne, jak i pierścienie przedłużające erekcję, są bardzo rozciągliwe, dzięki czemu z łatwością dopasują się do wymiarów większości penisów. To produkty, które stworzono z myślą o maksymalnej przyjemności i eksploracji nowych wymiarów intymności. Ich stosowanie jest proste i bardzo intuicyjne, jednak przed pierwszym użyciem warto dokładnie zapoznać się z informacjami umieszczonymi przez producenta w ulotce lub na opakowaniu zewnętrznym.

 

pixel