Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Prezerwatywy (kondomy) - nawilżane, stymulujące

ilość produktów: 34

Odpowiednia ochrona przed niechcianą ciążą, a także chorobami przenoszonymi drogą płciową, jest istotną częścią życia intymnego. Jedną z najpopularniejszych form zabezpieczenia podczas stosunku są prezerwatywy. W ofercie apteki są dostępne kondomy w wielu bardzo różnych wariantach. Od klasycznych, prostych egzemplarzy, przez wyjątkowo cienkie, aż po te wzbogacone o dodatkową dawkę lubrykantu, specjalne wypustki albo żel przedłużający stosunek. Szeroka gama produktów pozwala bez trudu znaleźć opcje idealne dla siebie.

 

Czytaj dalej

Prezerwatywy – dla komfortu i przyjemności

Dostępne w aptece prezerwatywy zapewniają wysoką ochronę i nie powodują dyskomfortu. Wykonano je z najwyższej jakości materiałów i zadbano, by były na tyle cienkie, aby nie zaburzały odczuć podczas stosunku. Są sposobem na kontrolowanie swojej płodności, a także zabezpieczeniem przed chorobami i infekcjami. To najłatwiej dostępna i najprostsza w stosowaniu forma antykoncepcji. Różnorodność oferowanych opcji sprawia, że z łatwością można je dobrać do swoich potrzeb i preferencji, niezależnie od tego. Do wyboru są prezerwatywy nawilżane, bardzo cienkie, nieco grubsze, z dodatkowym lubrykantem, a także te z wypustkami i innymi urozmaiceniami.

Kondomy – dlaczego warto kupować je w aptece?

Niezależnie od tego, czy decydujemy się na prezerwatywy stymulujące, nawilżane, supercienkie czy klasyczne, warto zawsze kupować je ze sprawdzonych źródeł, które gwarantują odpowiednią jakość. Aby kondomy zapewniały maksymalną ochronę, muszą być przechowywane we właściwych warunkach. Nie mogą być narażone na skrajne temperatury, duże nasłonecznienie, tarcie ani inne uszkodzenia mechaniczne. Szkodliwe czynniki prowadzą do utraty pożądanych właściwości i znacznego zmniejszenia skuteczności kondomów. Wybierając prezerwatywy nawilżane, stymulujące czy klasyczne z apteki, zyskuje się pewność, że były odpowiednio przechowywane i można na nich polegać. Warto jednak pamiętać, że żadna forma antykoncepcji nie zapewnia 100% ochrony.

Prezerwatywy nawilżane – mniej tarcia, więcej satysfakcji

Bywają takie dni, gdy naturalne nawilżenie okazuje się niewystarczające. Nawilżane prezerwatywy są doskonałym sposobem na zapewnienie sobie i drugiej osobie komfortu podczas zbliżenia. Dodatkowa warstwa lubrykantu pomaga zniwelować tarcie, które mogłoby prowadzić do dyskomfortu, podrażnień i odebrać przyjemność płynącą ze stosunku.

Prezerwatywy stymulujące – dla jeszcze intensywniejszych doznań

Dla tych, którzy pragną odkrywać nowe wymiary przyjemności i intensyfikować swoją satysfakcję, dobrym wyborem mogą okazać się prezerwatywy stymulujące. Umieszczone na nich wypustki, prążki, fałdki i inne nierówności potęgują doznania partnerki i zapewniają jej jeszcze większe zadowolenie.W asortymencie apteki są dostępne prezerwatywy wykonane z lateksu, a także nielateksowe. Dzięki temu nawet osoby uczulone na ten materiał znajdą coś dla siebie. Szeroki wybór i różnorodność opcji zaspokoją nawet najbardziej wygórowane oczekiwania i wymagania.

 

pixel