Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Aflofarm Ibuprofen 200 mg 10 tabletek

Aflofarm Ibuprofen 200 mg 10 tabletek

  • Lek przeciwbólowy, przeciwgorączkowy i przeciwzapalny.
3,83 zł
brutto / szt.
Cena jednostkowa0,38 zł / szt.
Bezpieczne zakupy
Producent: AFLOFARM
Kod produktu: 5909990080755
  • Darmowa dostawa

    DARMOWA DOSTAWA Już od 149 zł !

  • Doświadczene

    DOŚWIADCZENIE Legalna apteka od 2006 r.

  • Zaufanie

    ZAUFANIE 98% zadowolonych klientów

  • Bezpieczeństwo

    BEZPIECZEŃSTWO Certyfikat SSL

  • Poltraf

    POLTRAF Transport medyczny

Parametry techniczne:
Postać:
tabl.draż.
,
tabletki drażowane
Dawka:
200 mg
Opakowanie:
10 tabl.
,
10 tabletek
Lek na receptę:
nie
Nazwa międzynarodowa:
Ibuprofenum
Rodzaj rejestracji:
Produkt leczniczy
Maksymalna ilość:
30

Skład

1 tabletka zawiera: substancję czynną: ibuprofen 200mg oraz substancje pomocnicze:hypromeloza, karboksymetyloskrobia sodowa typ A, skrobia kukurydziana, krzemionka koloidalna bezwodna, guma arabska, sacharoza, talk, tytanu dwutlenek (E 171), mieszanina białego wosku pszczelego i wosku Carnauba (Capol 1295).

Wskazania

Bóle o umiarkowanym lub słabym nasileniu: bóle zębów, bóle stawów, bóle mięśni, bolesne miesiączkowanie, bóle głowy (w tym bóle migrenowe); bóle towarzyszące grypie i przeziębieniu; stany gorączkowe różnego pochodzenia, (między innymi w przebiegu grypy, przeziębienia lub innych chorób zakaźnych).

Działanie

Przeciwbólowe, przeciwgorączkowe, przeciwzapalne.

Dawkowanie

Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: dawka początkowa wynosi od 1 do 2 tabletek, następnie w razie potrzeby od 1 do 2 tabletek co 4-6 godzin. Tabletki należy popić wodą. Nie stosować więcej niż 6 tabletek w ciągu doby.

Przeciwwskazania

Uczulenie na którykolwiek ze składników leku, choroba wrzodowa żołądka lub dwunastnicy, ciężka niewydolność wątroby lub nerek, ciężka niewydolność serca, stosowanie innych NLPZ w tym inhibitorów COX-2, ciąża, skaza krwotoczna, nie stosować u dzieci w wieku poniżej 12 lat, toczeń rumieniowaty układowy, nadciśnienie tętnicze, zaburzenia krzepnięcia krwi, astma oskrzelowa, nietolerancja niektórych cukrów.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych, dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Wielkość opakowania

20 tabletek

Producent

Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o. o
ul. Partyzancka 133/151
95-200 Pabianice

Do pobrania
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
NIE WYRAŻAM ZGODY
ZGADZAM SIĘ, CHCĘ PRZEJŚĆ DO STRONY
pixel